Povedali o nás naši klienti

 • Mesto Jelšava

  Erb mesto JelšavaJedným z hlavných cieľov, ktoré som si stanovil pre aktuálne volebné obdobie je zlepšenie informovanosti obyvateľov Jelšavy. Redizajn mestského webu s novou modernou grafikou určite zvýši pozornosť a pritiahne jeho návštevníkov k pravidelnejšiemu sledovaniu.

  Stránka je multiplatformálna, čiže prináša viac možností a foriem informačných kanálov. Dáva možnosť využívať samotné webové rozhranie, SMS hlásnik je využívaný aj seniormi a mladšia generácia pozitívne reaguje na aplikáciu pre smartfóny.

  Ďakujem tímu WEBY GROUP za túto inováciu a pani Miriam Surovej za efektívnu komunikáciu a ústretovosť.

  MVDr. Milan Kolesár, primátor mesta Jelšava, www.jelsava.sk

 • Mesto Zvolen

  Erb mesto ZvolenVynovený mestský web ponúka intuitívne ovládanie pre návštevníkov, prehľadnosť obsahu stránky a rýchly prístup k dôležitým informáciám.

  Užitočnou novinkou pre občanov je napríklad vyhľadávač kontaktov alebo zviditeľnenie často používaných odkazov, ktoré vyplynuli z užívateľských analýz.

  Web je tiež prispôsobený nevidiacim a inak znevýhodneným občanom a je plne responzívny pre tablety, aj telefóny, takže sú informácie veľmi pohodlne dostupné každému obyvateľovi mesta. Ovládanie webu je zjednodušené aj z pohľadu administrátorov, čo ocenia hlavne zamestnanci mesta Zvolen.

  Ing. Vladimír Maňka, primátor mesta Zvolen, www.zvolen.sk

   

 • Gratulácia k 20. výročiu WEBY GROUP

  Dobrý deň všetkým pracovníkom spoločnosti WEBYGROUP. Gratulujem vám k vášmu 20. výročiu založenia firmy. Ako jeden z vašich klientov, vám chcem poďakovať za úspešnú spoluprácu založenej na profesionálnom prístupe, ochote a ústretovosti. Skutočne sa s vami spolupracuje veľmi, veľmi dobre. Prajme si spoločne, nech nám to vydrží čo najdlhšie, snáď naveky.

  S úctou,
  Ing. Ján Kazár
  prednosta úradu Mestský úrad Liptovský Hrádok

   

 • Špecializované školenie 3 v 1 pre samosprávu

  Zúčastnil som sa školenia dňa 17.10.2017 za obec Norovce. Som s prezentáciou viac než spokojný. Skutočne profesionálny prístup. Plnohodnotné informácie podané zrozumiteľne a presne. Od samotného prvého kontaktu na zhromaždení TRIBEČSKO-INOVECKÉHO REGIÓNU spred niekoľkých mesiacov, cez spracovanie novej stránky, až po samotné zaúčanie k napĺňaniu obsahom novej stránky, mám dobrý pocit.

  Som rád, že som spoznal spoločnosť  WEBY GROUP, s. r. o., Zvolen, jej členov, zamestnancov, osoby pracujúce pre spoločnosť a nepriamo aj pre nás.


  Peter Doval, starosta obce Norovce

   

 • Spustenie mobilnej aplikácie v meste Poprad

  Záznam z tlačovej konferencie 7.4. 2017 v Poprade (2:29 min)

  Za Weby Group: Katarína Gavurová
  Za mesto Poprad: Primátor Jozef Švagerko a 1. viceprimátor Igor Wzoš

   

 • Obec Ľubica

  Erb obec ĽubicaObec Ľubica sa v roku 2010 rozhodla využívať webové sídlo
  a na zverejňovanie redakčný systém od firmy Webygroup.

  Od začiatku je  spolupráca s kolektívom tejto firmy bez akýchkoľvek problémov. Všetci zamestnanci s ktorými komunikujeme  reagujú okamžite na akékoľvek otázky, pripomienky a ochotne poradia riešiť každý problém a hlavne prinášajú nové funkcionality.

  Poďakovanie patrí aj pani Erike Kusyovej, ktorá so mnou spolupracuje od začiatku.  Každý rok sme tak na stránku zaviedli nové funkcie, TV Ľubicu, rozšírenia prístupu, mobilnú aplikáciu, čítačku,... a to sme ešte ani všetky možnosti redakčného systému nevyužili.

  Hoci je redakčný systém pre nás správcov ľahko prístupný a zrozumiteľný, napĺňanie jeho obsahu nám už zaberá oveľa viac času, ak ho chceme udržať pre verejnosť zaujímavým a hlavne, aby tam našli občania všetko čo potrebujú a rýchlo.

  V roku 2013 som ako webmaster  nesmelo našu web stránku prihlásil prvý krát do súťaže Zlatý erb. Na veľké prekvapenie a potešenie bola aj ocenená a takto je to už štvrtý rok po sebe. Táto skutočnosť poteší ale aj zaväzuje nezanevrieť v práci. Aj takto môžeme zviditeľniť našu obec a to poteší dvakrát.

  Miroslav Kruk, poverený riadením obecného úradu, správca IT, webmaster, www.obeclubica.sk

 • Obec Valča

  Erb obec ValčaS potešením som prijala správu,
  že webová stránka našej obce je medzi nominovanými na ocenenie v súťaži ZlatýErb.sk 2016.

  Rada by som poďakovala pani starostke a poslancom, že súhlasili s mojim návrhom zapojiť naše webové sídlo do tejto súťaže. Starostke ďakujem, že mi umožnila webové sídlo obce spravovať. Aj naďalej chcem napĺňať nielen ciele tejto súťaže, ale hlavne prinášať na stránke informácie v zmysle platnej legislatívy.
  A to podľa môjho najlepšieho vedomia a svedomia, ktoré budú osožné nielen  Valčanom ale aj širokej verejnosti, ktorej by stránka mala slúžiť.

  Moje veľké ďakujem patrí p. RNDr. Beáte Kráľovej, ktorá je našim osobným poradcom od firmy Weby Group, firme WEBY GROUP s.r.o. Zvolen,  pracovníčkam OÚ Valča a všetkým, ktorí mi poskytovali potrebné podklady a boli nápomocní pri obnove stránky. 

  Toto ocenenie nám finančné výhody pre obec neprinesie, ale verím, že sme našu Valču zasa trochu posunuli za hranicu nášho katastra.

  Ing. Mária Valaštíková, webmasterka a poslankyňa Obecného zastupiteľstva Valča, www.obecvalca.sk

 • Obec Červeník

  Naša obecná stránka beží na redakčnom softvéri firmy Webygroup od roku 2004. Sme na aktualizácii, teda máme vždy najnovší softvér, ktorý spĺňa štandardy aj pre blind friendly, čo sme predtým nemali. Sme spokojní so softvérom, vývojom, komunikáciou, informovanosťou, aj školeniami.

  Marián Mihálik, starosta obce Červenik, www.cervenik.sk

 • Obec Skačany

  Naša obec využíva systém CMS od spoločnosti WEBY GROUP. Systém je spoľahlivý a prehľadný. Obec pozitívne hodnotí dostatočné množstvo funkcií ako aj administráciu systému. Taktiež komunikácia so spoločnosťou je na veľmi dobrej úrovni. Tešíme sa na ďalšiu spoluprácu.

  Ing. Kližanová, Obecný úrad Skačany, www.skacany.sk

 • Obec Bardoňovo

  Návrh webu pre našu obec Bardoňovo sa nám veľmi páčil. Bude sa realizovať aj maďarská mutácia. Pozdravujem celý tvorivý tím vo Weboch, prekvapila ma rýchlosť, s akou ste zrealizovali naše predstavy.

  Ján Markovič, starosta obce Bardoňovo, www.obecbardonovo.sk

 • Obec Preseľany

  Oceňujem ústretovosť spoločnosti WEBY GROUP pri riešení zverejňovania faktúr z účtovného systému obce na web stránku obce. Som veľmi spokojná, pretože to ušetrilo hlavne čas, ktorý som musela stráviť pri zverejňovaní faktúr. Ďakujeme Vám a hlavne Ing. Kráľovej s ktorou spolupracujeme najviac je veľmi  ochotná  a milá keď niečo potrebujeme.

  Obec Preseľany, www.obecpreselany.sk

 • MAS Dvory a okolie

  Na spoločnosť WEBY GROUP sme sa obrátili na základe pozitívnych skúseností jednej z našich členských obcí - Jasovej - www.jasovaobec.sk . Pochvaľujeme si rýchlosť dodania služieb (pretože čas nás súril), ako i výbornú ústretovú komunikáciu. Samotný redakčný systém je zrozumiteľne zostavený a dá sa v ňom ľahko orientovať. Osobne ma teší, že webovú stránku tak môžem pohodlne dopĺňať a ihneď je možné zverejniť potrebné informácie - nie je potrebné čakať na cudzieho webeditora a kontrolovať po ňom žiadané úpravy. Naša webová stránka tak môže byť vždy aktuálna a prehľadná, a o to nám išlo.

  Angelika Pukanecová, manažérka MAS - Dvory a okolie, www.masdvoryaokolie.sk

Napíšte nám

Na Vašu otázku odpovieme do 48 hodín.

verify

* Tento údaj je povinný

WEBY GROUP, s.r.o. spracúva Vaše osobné údaje (meno, priezvisko, mesto, e-mail, telefón) iba za účelom vybavenia Vami požadovanej služby alebo dotazu. Prístup k údajom budú mať len oprávnené osoby a počas ich uchovávania bude primeraným spôsobom chránená integrita a dôvernosť týchto údajov a nebudú ďalej poskytnuté tretím stranám. Viac o Ochrane osobných údajov »